Otázky a odpovědi

Co je potřeba pro seznámení online?

Seznámit se pomocí internetu lze velmi snadno, je to o to jednodušší, že si můžete vybírat z mnoha desítek potencionálních kandidátů na toho správného partnera. Nicméně velký výběr a možnosti filtrování jsou skvělá věc, ale stále ještě budete muset sami projevit zájem o protistranu. To za vás žádný počítač neudělá. Takže co opravdu potřebujete je jen pevné rozhodnutí a aktivní přístup, ostatní přijde samo. Pokud hledáte tu správnou seznamku doporučujeme ELITEDATE.cz - tato online seznamka je v současnosti nejlepší volbou, sice je placená, ale je velmi kvalitní.

Jak si mám vybrat z tolika nabídek?

V první řadě si musíte ujasnit, jak má vůbec váš vysněný partner vypadat, jaké má mít vlastnosti a odkud má být. Pak už jen stačí nastavit správně filtry ve vybrané seznamce a vybrané kandidáty ještě jednou podrobit kritickému pohledu. Množství seznamek vám umožní jen základní filtrování podle kraje a věku a někdy ani to ne, abyste si dokázali opravdu kvalitně vybrat je zapotřebí daleko rozsáhlejšího filtru - na námi preferované seznamce ELITEDATE.cz je filtrování opravdu pěkně zpracované - můžete vybírat podle věku (od,do), kraje, kuřák/nekuřák, výšky (od,do) a vzdělání.

Nejdůležitější je ale, umět si vybrat a moc nepospíchat, hlavně neoslovujte najednou více jak 2 - 3 kandidáty, jinak se z toho zblázníte a neudete vědět kam dřív skočit.

K čemu je mi perfektní profil, na co musím odpovídat na 100 otázek?

Profil je vaší vizitkou, je tím, co potenciální zájemce o vás uvidí při prvním návštěvě seznamky. Je to jako výkladní skříň, kde jsou vystaveny vaše osobní věci. Znáte to sami - pěkně zpracovaná výkladní skříň zaujme na první pohled, přitáhne zrak a jakmile takto "zaháčkujete" zájemce, pak už je jen na nich, zda se jim budou pěkně vystavené informace o vás líbit, nebo ne. V případě online seznamek je obal to, co prodává.

Seznamka ELITEDATE.cz navíc používá odpovědi na otázky uvedené při registraci také k párování a porovnávání vhodnosti. Když zodpovíte kvalitně všechny otázky a podíváte se pak na profily ostatních, uvidíte zeleně vyznačené ty oblasti, ve kterých se shodují vaše odpovědi s odpověďmi potencionálnho partnera. Výběr a seznámení je daleko snazší, pokud víte, že ten druhý má minimálně stejné zájmy (sport, kulturu, turistiku, adrenalin...) , nebo dokonce chce to samé co vy (vážný vztah, děti,  dovolenou u moře atp.).

Už se někdo vůbec přes online seznamku opravdu seznámil?

Ale jistě, spousta lidí se našla jen dík internetu, dokonce v mém valstním okolí je to můj švagr a švagrová - přitom od sebe nebyly dále než pár desítek kilometrů, ale bez seznamky by se nikdy nenašli. Je to zvláštní, že lidi, kteří se k sobě dokonale hodí mohou bydlet prakticky vedle sebe, ale neví o tom, dokonce se nemusí ani za celý život potkat. Pokud máte zájme slyšet některé příběhy spokojených klientů online seznamek, pak se mrkněte na několik odpovědí šťastně seznámených párů ze seznamky ELITEDATE.cz